Volné pracovní místo  Prodavač/Skladník na naši prodejnu Pematex v Karlových Varech

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Ve společnosti Pematex s.r.o. se zabýváme prodejem spojovacího materiálu, nářadí a kotvící techniky. Na českém trhu působíme již od roku 1995. Od té doby zaujímáme vedoucí postavení na trhu v oblasti ČR a nabízíme našim zákazníkům nejen samotný prodej materiálu, ale i poradenství a konzultace.

  • Protože víme, že vše je o lidech, hledáme schopného a empatického člověka na pozici „Prodavač/Skladník na naši prodejnu v Karlových Varech“
  • Chcete i Vy v rámci své práce pomáhat rozvíjet naši společnost? Baví Vás obchod?? Ozvěte se nám!

Co vás čeká:

  • komunikace se zákazníky na prodejně v Karlových Varech a realizace jejich potřeb
  • příjem a expedice zboží
  • péče o prodejnu a její stav

Požadujeme

  • chuť učit se novým věcem
  • pozitivní a aktivní přístup k zákazníkům
  • vše ostatní se u nás naučíte

Nabízíme

  • nástupní mzda 30 000,- Kč
  • po zkušební době – prémie podle obchodních výsledků prodejny, až 2000,- Kč
  • stravenky
  • po prvním roce 25 dní dovolené
  • výhoda menšího kolektivu
  • stabilní zázemí zavedené firmy

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Pematex s.r.o., Jáchymovská 31, 360 04 Karlovy Vary

Nástup ihned!